Přehlidky - 2 str. - Módní události

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Přehlidky - 2 str.

 
                                         Motocykl Holešovice a Motosalon Letňany
                                         Ve dnech 2.3 - 5.3.2017 se uskutečnila výstava Motocykl v Holešovicích a Motosalon v Letňanech. Zde jsou fotky krásných slečen, které jste na obouch výstavách viděli. FOTO: 1. část, 2. část, 3. část               

                       
  
                          F-club - Czech Beauty Black & Night Gold Party                           25.2.2016 se ve fashion clubu uskutečnila velká glamour party s bohatým programem a křtem playboy pictorialu vítězek Czech Beauty. Celá akce se ponesla v černozlatých barvách. Uváděla Nikol Trojanová. Foto: ARINA COUTURE SHOW: 1 část, 2 část; BAUTIES - DANCE: 1 část, 2 část;  TERRA TWAIN STYLE – FASHION SHOW: 1 část, 2 část; GLAMOUR STAGE: 1 část, 2 část; FAKE FACTORY – FASHION SHOW: 1 část, 2 část; PAOLA POETTA - GOLD DANCE: 1 část, 2 část; VIBRASIL SAMBA SHOW: 1 část, 2 část; PAPIS NYASS - AFRICAN DRUMS: 1 část, 2 část; Cz beauty ostatní: 1 část, 2 část; PLAYBOY PICTORIAL WITH CZECH BEAUTY STARS
  

                             10 HP - Playboy party
                   V pražském klubu 10HP se konala 24.2.2017 playboy párty. Uváděla Nikol Trojanová. Foto: ZDE.

    

                                  Veletrh Styl a Kabo - jaro 2017
                                   Na výstavišti v Brně v pavilónu P se konaly přehlídky: Boutique Lady, City Life, Estel Collection, Julia Allert, Kenny S, Miss Rossy, Moděva, Neula, Pleas, Sassa, Schiesser, Tramontana, Werso .Video: Styl Show, Lingerie Show
 

                              Valentýnská svatební show - HK

                               Foto: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.      
                                        Supermiss 2016
Jubilejní 10. ročník soutěže SUPERMISS se v sobotu 11.2. uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton. Šerpu a korunku SUPERMISS převzala z rukou ředitele soutěže Tomáše Vavřince a loňské vítězky Lenky Čepákové dvaadvacetiletá studentka VŠCHT Adéla Karasová z Prahy. Moderátorkou soutěže SUPERMISS se letos stala Iva Kubelková, která v roce 1996 skončila na druhém místě v soutěži Miss ČR. Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v sedmnáctém ročníku Miss Motorsport. Tou se nakonec stala Ivana Sottnerová. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech. Vítězkami se staly Tuguldur Burmaa (Miss Praha) a Lucie Janošová (Miss Tourism Czech). Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže pak diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala Gabriela Kozlová.V průběhu večera na pódiu vedle desítky krásek a moderátorky vystoupila také zpěvačka Kamila Nývltová, zpěvák Marián Vojtko a zazpívala také bývalá účastnice této soutěže krásy Lucie Černíková. Zpestřením byla účast vítězek minulých ročníků SUPERMISS a Miss Motosport a vystoupení Denisy Sommerové se psem Aramisem. Záznam z finálového večera odvysílá ČT1. Foto: Ostatní: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Adéla Karasová: 1, 2, 3, Aneta Kalátová: 1, 2, 3, Aneta Mitušinová: 1, 2, 3, Gabriela Kozlová: 1, 2, 3, 4, Ivana Sottnerová: 1, 2, 3, Lucie Janošová: 1, 2, 3, Markéta Matoušová: 1, 2, 3, 4, Mirka Pikolová: 1, 2, Petra Ejemová: 1, 2, 3, Tuguldur Burmaa: 1, 2, 3.    

 

                              Svatební Veletrh - Diplomat
                   Svatební velerth v hotelu Diplomat 3.-4.2 2017. Přehlídky uvaděl David Gránský. Modelky: Andrea Bezděková, Andrea Kalousová a další...Foto: Brigit Boutique, Eny Atelier, Hogl, Naive, Nuance, Wedding design.
                   
   

                                      Svatební show Brno 2017

  

                              Retroden v Národním muzeu
                   
                               Role modelek se mezi jinými zhostili známé tváře jako například zpěvačka Tonya Graves nebo Katarzia nebo třeba herečka Tereza Hofová. Foto ZDE.
   

                             Česká Miss 2017 - casting v Praze II.

                   Video: část 1., část 2., část 3., část 4., část 5., část 6.
                             Foto: Jednotlivé dívky (pouze čísla), Ostatní - část 1., část 2.
 
                        
                             Česká Miss - casting v Brně
                              Video: část 1., část 2., část 3., část 4., část 5., část 6., část 7.
                             Foto: Jednotlivé dívky (pouze čísla), Ostatní
  

                             Česká Miss 2017 -  casting v OC Most

                             Video: část 1., část 2., část 3., část 4., část 5., část 6.
                             Foto: ZDE        
   

                              Svatební dny - Hotel Clarion

                   Video: BMB Fashion, Svatební salon Agnes, Svatební centrum Adina, Svatební móda
  

                             Česká Miss 2017 - Casting 1. Praha

dopoledne, Samotný casting: jednotlivé divky (pouze čísla), skupinová fota.                                 
 
                             Noc Mistrů 2016

                  10.12.2016 se konala v hotelu Step "Noc Mistrů". Foto: 1.část a 2.část   

                      
                         
                             Le Valmont - Werso

                   30.11.2016 se konal křest kalendáře Werso společně s přehlídkou spodního prádla za účasti finalistek Miss Léta 2016. Foto ZDE.
                 
                                      Miss Golf 2016
                                      Šestnáctou MissGolf se stala Petra Hladíková z Best Golf Blue Sky. Titul a korunku první vicemiss získala Kateřina Sluková z GC Olomouc, druhou vicemis se stala Martina Pacovská z GC Vinland. Titul MissSympatie zíslala Magdalena Hamáčková z GC Stará Boleslav a titul MissFotogenie Eliška Hromířová GCC Hodkovičky. Foto ZDE.

                           Svatební expo
                           

                            Ve dnech 25 a 26.11.2016 se konalo v hotelu International Prague veletrh "Svatební Expo". Na programu byly tyto přehlídky značek: BMB fashion, Brigit Boutique, Go Home, Naive, Nanay a Salon Maggie.
 
                           Fashion show v galerii Harfa

                          V rámci narozenim galerie Harfa dne 12.11.2016 se zde konala módní přehlídka společně s castingem na Supermiss. Foto ZDE.           


                           
                                    Casting na Supermiss

                       V Sobotu 12.11.2016 v Galerii Harfa se konal casting na soutěž Supermiss. Foto ZDE.
                                    

                        VŠEMisska
                                      
                                      VŠEMisskou v 1h po půlnoci v Retro Music Hall se pro rok 2016 stala Dina Deeva, 1. Vicemisskou se stala Petra Ejemová a 2. Vicemiss je Nikola Nejedlíková. Večerem provázel Jakub Kraus. Dívky měli na sobě krásné plavky a bodýčka. Pro foto klikněte zde.                                    Czech Beauty 2016

                                    Absolutní vítězkou pro rok 2016 se stala Tereza Bartoňková. Tituly Czech Beauty Star získaly Denisa Furmanová, Monika Bukačová, Nikola Kobzová a tereza Hynková. Večerem provázela šarmantní finalistka Czech Beauty 2014 Sabina Koudelková. Dále jste viděli taneční vystoupení úžasných beauties v čele absolutní vítězkou Czech Beauty Ivetou Kindlmanovou, glamour focení, glamour photo stage Photon Europe, jedinečnou Angel show Arina Couture, Terra Twain Style přehlídku, luxusní prádlo zn. Werso, hvězdnou porotu Czech Beauty s VIP hosty, svůdné hostesky, vyhlášení dívky publika, bodypainting a mnoho dalšího. Foto zde.

                                     Miss Beauty 2016           

                                     Miss Beauty 2016 se stala jedenadvacetiletá Nikola Nejedlíková z Prahy, která porotu okouzlila sexy výrazem, sebevědomým vystupováním i břišním tancem v rámci volné disciplíny. I. vicemiss se stala Petra Ejemová z Příbrami, titul II. vicemiss získala Sumi Kadyrová, která sice žije v Praze, ale původem je z Tádjikistánu. Přehlídka byla v outfitech Rich and Royal, návrháře Petra Lakrona a plavky Gisele. Korunky byly od fy. Šenýr Bijoux. O hudební vystoupení se postarali Jan Nedvěd, Milan Peroutka, Bára Mottlová a Michal Svoboda. Moderátoři byli Eva Decastelo, Petr Vojnar. Foto zde.


           
                                       Europark Praha - podzim 2016            
                                       
                                       Sobota 15. října od 14 hodin patřila v Europarku všem milovníkům módy, měli jste tak jedinečnou příležitost vidět módní přehlídku nových kolekcí obchodů Europarku.Tváří přehlídek byla Jitka Nováčková, Česká Miss 2011.Součástí programu bylo barmanské vystoupení. Akci moderovala Iva Bendová a Tomáš Fíla. Představily se značky: UNCS, Bambule - cool club, Gate, Extreme Intimo, Hervis, Kara, C&A, Obi, Takko, Bushman, Wrangler/Lee, Orsay, Feratt, EL.
                  
   
                             Miss Face 2016

                             Akce se konala 1.10 v hotelu Clarion a oficiálními vítězkami soutěže Miss Face 2016, Miss Face Nikola Uhlířová, 1.Vícemiss Alice Činčurová, 2.Vícemiss Zuzana Straková, Miss Face Social Media Sára Karolyiová. Večerem provazel Petr Vojnar, přímý přenos byl na TV OČKO. Dále na podiu vystoupili: zpěvačka Elis, Václav Noid Bárta a další.  FOTO ZDE.  

                               Hodinky a klenoty 2016
Módní přehlídka „Made in Jablonec 2016“
Přehlídka, která je inspirována cykly přírody a tak nese podtitul "Čtvero ročních období".
Reprezentuje bižuterní firmy sdružené ve Svazu výrobců skla a bižuterie, které ve spolupráci s regionálními módními návrháři představí nové oděvní kreace ladící s originální bižuterií či šperkem.
"Prague bridal show"
Módní přehlídka svatebních šatů salonu Agnes a ateliéru Eny, kožešin značky M.E.G, které doplní květiny floristky Vlasty Černé Rypáčkové. Prezentace šperků Sara Collection. FOTO ZDE.
  
                            Miss Czech press 2016

                            Všechny finalistky byly kouzelné, předvedly to nejlepší, co v nich je. Poděkování si zaslouží každá z nich, zvítězit mohla jen jedna. A tou je devatenáctiletá Nikol Prachařová z Prostějova. Titulem 1. vicemiss se z rozhodnutí porotců pyšní čtyřiadvacetiletá Kateřina Knopová z Opavy a 2. vicemiss se stala třiadvacetiletá Andrea Kocánková z Prahy. Jako Miss Publikum vybralo obecenstvo v Klubu Lávka v Praze pětadvacetiletou Markétu Matoušovou z České Skalice a nejvíce hlasů na facebooku dostala a Miss Sympatie se stala Kateřina Huňáčková. Srdečně blahopřejeme. Galavečer doprovázel bohatý doprovodný program, moderoval Vladimír Hron.  FOTO ZDE.
                                 
  
                        World of Beauty & Spa - podzim 2016
                        Přehlídka Fashion Island Podzim/Zima opět ve znamení nejkrásnějších žen: Česká Miss Nikol Švantnerová, České vicemiss Tereza Budková, Lucie Kovandová, Karolina Mališová a další. FOTO ZDE.

         
                                    Mercedes - Benz  Prague Fashion Week  - podzim 2016   
                                     3. - 5.9.2016 se v zásobovací garáží Kotvy se konaly módní přehlídky v rámci MBPFW S/S17. Foto z přehlídky: Kateřina Geislerová a Klára Nademlýnská/Monika Drápalová.
  

                      Miss Léta 2016 a Miss prague car festival

                 Miss léta 2016: 1. místo - Tereza Bohuslavová, 2. místo - Petra Neuvirthová
3. místo - Aneta Kalátová, Sympatie - Andrea Havlíková
                           Miss PCF 2016: 1. Místo - Gabriela Kozlová
             Veletrh módy, obuvi a koženého zboží Styl a Kabo v Brně            - podzim 2016
                                               Miss Agro 2016          

                                               Vítězkou 18. ročníku se stala 24-letá Lada Pořízková, 1. Vicemiss Patricie Joglová, 2. Vicemiss Markéta Santajová, Miss IZUN Nikola Nejedlíková, Miss Sympatie Tiger Michaela Šubrtová. Večerní šaty byly od Ivety Paulerové. V čele poroty zasedla Veronika Kašáková. Akci moderovali Tereza Tobiášová a Petr Vojnar. Kapely: Covers of Lovers, Sto zvířat, Buty, Mydy Rabycat a Dětský pokojíček. DJ-em akce byl DJ Rockstar Foto zde.  
   
           Módní přehlídky v Kolbence              
          

             22 . - 24. dubna industriální prostor Pragovky na Kolbenově hostil již patnácté pokračování Prague Fashion Marketu. Představilo se 18 značek s doplňky.

                                      Elegance 2016

                                      Dvacátýprvní ročník nabídnul opět módní přehlídky. Kvidění byla značka Werso, autorská přehlídka Marty Musilové, modely z Indie, zn. Pepito, Drapákovi, Abea...                                 
                                 Olympia Fashion Show  
                                       
                                       V šesti blocích módních přehlídek se předvedly tyto značky: 7 Camicie+Samsung, Aeronautica Militare, Alpine Pro, Camaieu+Bijou Brigitte, Cocodrillo - děti, Cropp, Etam+Corial, Fjallraven, Footlocker vč. obuvi, Gas, Gaudí, Geox vč. obuvi, Hervis a Hervis - děti, Intersport vč. obuvi, Kappa, Kara, Levis, Mango, Marks & Spencer, Marks & Spencer - děti, New Yorker, Next a Next - děti, Nike, Nord Blanc, Orsay+Pandora, Pepe Jeans, Primigi - děti, Reserved, Reserved - děti, Retro Jeans, Rock Point, S. Oliver, Salomon, Takko, Takko - děti, Tally Weijl+Storm, Triumph+Mirror, Ulla Popken+Carpisa, Uncle Sam. Modelky a modely doplňovala obuv Salamander, CCC, Baťa, Taramis a Deichmann. Brýle měly od značky Apia.                      
                         
                                                    Móda v jarním podání

                                     Hlavní program odstartovala dvojce Inna Puhajková a Michal hrdlička. Představily se značky A la Maison, Adidas, Bepon, C&A, Calvin Klein, Gerry Weber, Guess, Lindex, Marks & Spencer, Napapijri, Promod, Puma, Reserved, Tatuum, Tom Tailor s Urban Teens a Tosca Blue. Dále jste mohly vidět K. Nývltovou, M.Vojtka, J. Kopečného a S. Sebastiana. Modelky a modelové: Jitka Boho Válková, Iveta Vítová Lutovská, Gabriela Bártová Dvořáková, Dominika Hužvárová, Martin Garnavský, Michal Suchomel, Josef Krč a další.                   

                        Módní přehlídky jaro/léto 2016

                       Program jarních přehlídek značek Hervis, Gina Laura, European Brands, Extreme Intimo, Orsay, C&A, Gate, Kara, Takko, Wragler Lee, E.L. byl velmi pestrý a inspirativní. Tváří byla Monika Leová, provázeli vás Iva Bendová s Tomášem Fílou, které doplnila zrcadlová show skupiny Mirror Family.  
            Krajkové pokušení s Fashion Island  

                  předtavují nejkrásnější dívky z Česka: Taťána Makarenko, Nikol Švanterová, Gabriela Franková, Lucie Hadašová s dcerkou Deniskou, Karolína Mališová, Tereza Budková, Hana Vágnerová, Barbora Hamplová, Natalie Myslíková a Nikol Bechyňová. Dále prezentace účesů juniorů Kalibr CUP.        
        
                                             Módní přehlídka na výstavě Motocykl 2016  

                                             V Praze na výstavišti v Holešovicích se konala módní přehlídka značek UNCS, retro šatů a Harley Davidson.                            


               Veletrh módy, obuvi a koženého zboží Styl a Kabo v Brně

                  Na výstavišti v Brně v pavilónu P se konaly přehlídky: Camp David, Cest Beau la Vie!, Conturelle felina, Corneliani, Diane Laury, Domenica Benso, Felina, John Richmond, Miss Rosy, Moděva, Neula, Oleg Cassini, Pleas, Polo a Ewlon, Polo a Sun City, Sassa, Schiesser, Soccx, Tramontana, Werso Fashion.
      Svatební veletrh v OC Futurum Brno    
          
       V obchodním centru Futurum se konaly módní přehlídky svatebních šatů, pánských obleků, dětského oblečení, spodního prádla, společenských šatů, svatebních kytic a šperků. Viz program.
                                  

                                   Fashion show v KU Baru   


                                   V KU Baru se konala módní přehlídka spodního prádla a luxusních kšiltovek značky Fake Factory.
                
              
                      Svatební veletrh v hotelu Diplomat

                               V hotelu Diplomat se konaly tyto módní přehlídky salónů: Agnes, Bereniké,
                                     Svatební Show v hotelu Clarion
                                     V hotelu Clarion se konaly módní přehlídky: Svatební salon Agnes, Svatební salon Iva Divas, Svatební móda - Andrea Bocková, Adina, Šaty Go Home, NgaLinh Bridal a Svatební salon Maggie.                                      
                  Natali Ruden - My Way

                             Ve Foru Karlín se konala módní předlídka návrhářky Natali Ruden k 20. výročí na českém trhu.

Kolekce Terezy Havránkové a Terezy Otáhalíkové

Na Dyzajn Marketu jste mohly vidět 2 módní přehlídky dvou mladých českých návrhářek Terezy Havránkové a Terezy Otáhalíkové.                                                               
                                                                                     <<<< Stránka 1 >>>>


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist